HURTOWNIA

KOSTKI

BRUKOWEJ

GRYS

Podstawową cechą wyróżniającą grys jest jego kształt. Grys ogrodowy to pokruszone na mniejsze, stosunkowo równe kawałki skał o ostrych krawędziach. Ostre grysy używa się w formie podbudowy do kostki granitowej, ale nie tylko. Można go zastosować jako podstawę na meble ogrodowe. Kamień taką formę przyjmuje na kruszarkach do kamienia. Taka maszyna ma za zadanie większe skały skruszyć na mniejsze. Odpowiednie ustawienie urządzenia pozwala dostosować wielkość uzyskanego materiału.
Dzięki krótszej i mniej wymagającej produkcji, grys jest dużo tańszy od otoczaków. Różnica ceny w zależności od materiału może sięgać nawet 100%. Tak mamy w przypadku bazaltu, który jest bardzo twardy i ciężki w obróbce.
Kamień dzięki swojej strukturze jest bardzo wydajny. Im drobniejszą frakcje wybierzemy, tym łatwiej będzie nam przykryć agrowłókninę.

PLUSY GRYSÓW W OGRODZIE

  1. Jeśli szukasz taniego kamienia ozdobnego do ogrodu to dobrze trafiłeś! Cena tego samego materiału w formie otoczaka może być nawet dwa razy wyższa.
  2. Do niskiej ceny dodaj jeszcze wyjątkowo wysoką wydajność. Drobny kamyczek może mieć nawet zużycie w granicach 16 m2 z tony.
  3. Grys jest idealnym rozwiązaniem do ogrodów japońskich! Możesz za jego pomocą stworzyć mieszane rabaty o różnych kolorach. Pamiętaj aby wybrać grys o tej samej wielkości.
  4. Grys podobnie jak otoczaki czy łupki to nadal kamień. Nie masz obawy, że mocniejsze podmuchy wywieją Ci kamień. Nie będziesz musiał go sprzątać czy uzupełniać.
  5. Kamień również nie gnije i jest niemal neutralny dla środowiska. Nie ma tutaj obaw o wylęgarnie much i komarów jak ma to miejsce w korze drzewnej.

KOLEKCJA WILLOW

Gres porcelanowy 120×30
gr.20 mm

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

KOLEKCJA OPTIMAL

Gres szkliwiony 60×60 , 60×90
gr.20 mm

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

KOLEKCJA BURLINGTON

Gres szkliwiony 60×60 , 60×90 , 60×120
gr. 20 mm

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

KOLEKCJA TERRACE

Gres szkliwiony 60×60
gr. 20 mm

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

KOLEKCJA PATH

Gres szkliwiony 60×60
gr. 20 mm

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

KOLEKCJA WOOD

Gres porcelanowy 45×90 , 40×120
gr. 20 mm

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

KOLEKCJA GIGANT

Gres szkliwiony 60×120
gr. 20 mm

ZOBACZ SZCZEGÓŁY