PROJEKTY 3D

Projekt 3D – Zagospodarowując przestrzeń na naszej posesji, należy zawsze mieć na uwadze fakt, że dom i wszystko, co się wokół niego znajduje, powinny stanowić spójną całość. Osiągnięcie takiego efektu zapewni nam wykorzystanie odpowiedniej nawierzchni. Planując aranżację terenów znajdujących się wokół naszego domu, powinniśmy kierować się jedną z najważniejszych zasad, a mianowicie: zachowanie jedności stylu. To dzięki temu dom i całe jego otoczenie będzie stanowiło spójną całość. Zasada ta dotyczy wszystkich elementów zastosowanych w projekcie przestrzeni przydomowej, w tym i nawierzchni. Architektura nowoczesna będzie wymagała bowiem zastosowania innego rodzaju kostek czy płyt niż ta utrzymana w stylu tradycyjnym.

Uniwersalny materiał i uniwersalny sposób

Dobrym sposobem na zachowanie spójności przestrzeni jest zastosowanie wokół domu jednakowego materiału nawierzchniowego. Doskonałym rozwiązaniem jest wykorzystanie takiego, który cechuje się dużą dozą uniwersalności i można go użyć w różnych najważniejszych przydomowych strefach (podjazd, chodnik, taras, ogród). Zastosowanie wokół domu takiej samej nawierzchni, np. z kostki brukowej czy betonowych płyt, uczyni z niej aranżacyjną klamrę kompozycyjną unifikującą przydomową przestrzeń. Kostka brukowa i płyty betonowe to produkty, które z pewnością cechują się bardzo dużą dozą uniwersalności. Dlaczego? Ponieważ możemy je wykorzystać do aranżacji wszystkich nawierzchni wokół domu: od ścieżek i chodników począwszy, a na podjazdach, tarasach i ogrodach zakończywszy. Decydując się na wykorzystanie betonowych elementów, musimy zawsze zwracać uwagę na ich odpowiednią grubość. Jest ona uzależniona od obciążenia, którym będzie poddawana nawierzchnia (inną kostkę możemy zastosować na chodnikach, a inną na podjazdach).

Projekt dla Ciebie…

W celu ułatwienia Państwu wyboru kostki brukowej stworzyliśmy dział projektowy. Fachowo doradzimy i wykonamy realistyczny projekt kostki brukowej 3D bez umowy , bez kaucji , w którym oprócz kostki brukowej zostaną uwzględnione elementy małej architektury oraz zieleń. Architekt w końcowym etapie projektu przedstawi Państwu efekt tworzący spójną całość z otoczeniem