Ile kosztuje kostka brukowa za metr?

Wysokiej jakości kostka brukowa betonowa lub granitowa jest ważnym elementem w aranżacji chodników, placów i ścieżek ogrodowych. Wybierając powłokę, preferujemy atrakcyjne estetycznie, trwałe i praktyczne modele, ale także zwracamy uwagę na ich koszt. Jeśli chcesz kupić niedrogą nawierzchnię posesji i zamówić projekt oraz dostawę, najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z naszą firmą. Zwracamy uwagę na szeroką gamę kostki brukowej w różnych konfiguracjach: od klasycznych kostek brukowych po oryginalne produkty o wybranych kształtach.

Ile kosztuje kostka brukowa za metr?

Możesz dowiedzieć się, ile kosztuje metr kwadratowy kostki brukowej w naszej firmie. Skontaktuj się z naszymi specjalistami a oni odpowiedzą na każde pytanie i przedstawią cenę wybranego modelu. Jeżeli potrzebujesz uzyskać wyjątkowy projekt zagospodarowania terenu, służymy swoją wiedzą zawodową. Wszystkie ceny kostki brukowej podane są za 1 m2. Jest to powszechna praktyka przy ustalaniu kosztów produktów, ponieważ kostka brukowa może mieć różne kształty. ak więc na pytanie, ile kosztuje kostka brukowa za metr, najczęściej mamy na myśli szacunkowy metr kwadratowy. Polega na zakupie określonej liczby kostki o określonym kształcie.

Oferujemy imponującą gamę kostki brukowej do układania dowolnych ścieżek i terenów, w tym parkingów i elementów krajobrazu. Nasz katalog zawiera produkty Polbruk, które można nabyć w korzystnej cenie, ponieważ ugruntowane relacje z producentem i przemyślana logistyka pozwalają ustalić korzystną cenę za m2. Poszukujesz kostki brukowej betonowej w odcieniach szarości, grafitu, żółci, brązu jesteś we właściwym miejscu.

Nasza kostka brukowa ma trapezowy kształt i jest dostępna w kilku rozmiarach. Dzięki czemu możesz tworzyć koła i łuki. Mamy do zaoferowania również produkty w formie prostokąta w różnych rozmiarach: z płukaną powierzchnią, bez fazowanych krawędzi, gładkie itp. Bardzo pożądany jest zakup krawężnika wraz z kostką brukową, który wyraźnie wytyczy granice strefy brukowej i uchroni przed nanoszeniem ziemi na kostkę z pobliskich klombów.

Przykłady kosztów kostki brukowej betonowej za metr 2

Kostka brukowa betonowa 6 cm w szarym kolorze to około 30 złotych. Natomiast 8 cm to 43 złote.

Płukana kostka brukowa o grubości 6 cm to koszt 61 złotych (kwadraty w wielu wariantach kolorystycznych).

Cieniowana kostka brukowa o grubości 6 cm to koszt 45 złotych (kwadraty i prostokąty).

Postarzana kostka brukowa o grubości 8 cm to około 73 złotych (wiele wariantów wymiarowych, duża odporność na ściskanie).

Przykład kosztu zakupu kostki brukowej granitowej za metr 2

  • Ceny granitowej kostki brukowej są wyższe a ostateczna cena jest uzależniona od jej koloru i zaczynają się od 60 złotych i dochodzą do 200 złotych.
  • Ceny kostki granitowej o barwie czarnej i czerwonej to od 100 do 450 złotych.

Dlaczego kostka brukowa jest najlepszą alternatywą na dekorację powierzchni?

Materiałem, który jest najczęściej używany do układania jest kostka brukowa. Dobry wygląd, trwałość sprawiają, że nie ma konkurencji z innymi powłokami. Ważnym kryterium przy wyborze płytki jest cena i dopiero wtedy można wziąć pod uwagę rodzaj materiału. W praktyce brane są pod uwagę oba kryteria, rodzaj materiału i cena. Popularność tego materiału wiąże się z zaletami jakie reprezentuje. Za pomocą kostki brukowej możesz szybko poprawić estetykę terytorium o różnych rozmiarach i konfiguracjach. Dla wielu kupujących jest ważne, że produkty są przyjazne dla środowiska i bardzo atrakcyjne wizualnie. Aby racjonalnie zainwestować w taki produkt wykończeniowy, należy wybrać odpowiedni stosunek jakości do ceny. Kupując kostkę brukową trzeba uwzględnić wiele czynników, tylko wtedy uda się osiągnąć efektowny projekt oraz długie jej użytkowanie.

Ile kosztuje metr kwadratowy kostki brukowej na konkretną powierzchnię, można znaleźć w naszej firmie, która zajmuje się sprzedażą takiego materiału wykończeniowego. W katalogu znajdują się produkty o różnych kształtach, fakturach i grubościach. Eksperci pomogą dokonać właściwego wyboru i zaoferują kostkę brukową w najlepszych cenach.

W zależności od kształtu, koloru, grubości, wielkości i faktury będzie podany koszt kostki brukowej za metr. Konieczna jest dokładna znajomość obszaru zagospodarowanego terenu i intensywności, z jaką będzie on eksploatowany. W przypadku, gdy zaplanowany jest parking, wybierane są grubsze warianty.

Cena takiego materiału jest wyższa, ale poniesione koszty szybko zwracają podczas jego użytkowania. Powierzchnia wytrzymuje spore obciążenia i nie wymaga remontu już po paru latach eksploatacji. Dokonując wyboru konkretnego modelu kostki brukowej trzeba mieć na uwadze jej barwę i wzór, ponieważ to również wpływa na koszt. Rzadziej spotykane kolory oraz wzory mają wyższą cenę, dlatego najlepiej układać je w dobrze widocznych miejscach. Zazwyczaj powierzchnia takich miejsc jest niewielka. Dlatego koszt będzie przystępny dla większości kupujących.

Tam, gdzie potrzebujesz mieć parking, możesz wybrać szare lub brązowe odcienie, które są tańsze. Na powierzchni kostki brukowej w tych miejscach nie trzeba tworzyć efektownych wzorów. Dlatego układa się niedrogą gładką kostkę brukową, która nie ma wzoru reliefowego. Jeżeli prawidłowo ocenisz każdy parametr, który ma wpływ na cenę towaru, uda się rozsądnie gospodarować pieniędzmi na dekorację obszaru przydomowego. A także stworzyć nietuzinkowe tereny miejskie i podmiejskie.